10line Gazaete
TR, Antalya
MAŞA İLE KOCA AYI TÜRKİYE REKORU KIRDI!

MAŞA İLE KOCA AYI TÜRKİYE REKORU KIRDI!

Maşa ile Koca Ayı ile çocuklar sömestr tatilini doyasıya yaşadı.

Açılışından bugüne gerçekleştirdiği etkinliklerle kısa zamanda Antalya’nın odak noktası olan Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde, çocukların beğenerek takip ettiği çizgi dizi Maşa ile Koca Ayı’nın lisanslı çocuk gösterisi Türkiye genelinde izlenme rekoru kırdı. 29 Ocak ile 4 Şubat tarihleri arasında gösterimi gerçekleşen etkinliği yaklaşık 10 bin çocuk izledi. Gösteriye çocuklar kadar anne ve babalar da ilgi gösterdi. Çocuklar moderatör eşliğinde söyleşi ve sahne aktiviteleri ile önce yaratıcı drama becerilerini geliştirdiler, sonrasında Maşa ve Koca Ayı ile birlikte en sevilen şarkılarını söyleyerek dans ettiler. Aktivite sonunda, Maşa ile Koca ayı ile hatıra fotoğrafı çektiren çocuklar eğlence dolu, unutulmaz bir gün geçirme şansı yakaladılar.

 

 

Bu sevgililer günü Agora’da aşk dolu geçecek!

Kısa sürede Antalya’nın ilgi odağı olan Agora Antalya Alışveriş Merkezi, sevgililer günü etkinlikleri ile de hafızalardan silinmeyecek. Sinemasever sevgililerin, Agora Sinema VIP Salonlarından tercih ederek, sevgililerine sinema keyfini süprize dönüştürebilecekler. 10-11 Şubat tarihlerinde sizleri kapıda Keman dinletisi ile karşılayacak olan Agora Antalya Alışveriş Merkezi, birçok yarışma ve etkinlikler ile bu sevgililer günü de aşkınızı doyasıya yaşayacağınız anlara ev sahipliği yapacak. 

 

17 Şubat’ta müziğin kalbi Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde atacak!

Türkiye’nin sevilen pop yıldızı Sinan AKÇIL, 17 Şubat saat 18:00’de Antalyalı hayranları ile Agora Alışveriş Merkezinde buluşuyor. Sevgililer gününe özel birbirinden güzel aşk şarkılarını seslendirecek olan ünlü sanatçı, konser sonrası imza etkinliği ile gönüllerde taht kurmaya devam edecek.

 

 

 

 

 

 


2018-02-06 12:04:24